Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/101)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži

6.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 101| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
2.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
5.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
9.Palij Anatolij CZE057516BBukovina
Lánský Martin CZE072064SŠK Semafor Mladá Boleslav
9.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
9.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
17.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
Vyvážil Petr CZE064669DBistro Kožušany
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
17.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
17.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
17.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
17.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
17.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
17.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
17.Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
17.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
33.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
Kotlár Aleš CZE022819BCombeck Habřina
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
33.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
Dostál Radim CZE060679DŠK Radotín
33.Bojar Pavel Boris CZE042219CDC PreDARTors Ostrava
Bača Jan CZE053656CDC PreDARTors Ostrava
33.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice
Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice
33.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
Matoušek Petr CZE025906AŠK Vyškov
33.Cerman Michal CZE052171CJežek Ervěnice
Cabal Michal CZE058496CJežek Ervěnice
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
33.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov
Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
33.Číla Radim CZE070412BHadi Tanvald
Vágner Jan CZE070428Hadi Tanvald
33.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
Číla Jiří CZE060094DHadi Tanvald
33.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice
Karásek Pavel CZE066362DDC Nafrakk Ivančice
33.Hasoň Jiří CZE050729CDC Pivárna Sloup
Štrof Petr CZE059065CDC Šipky Sloup
33.Hladinec Jiří CZE029406CKlikaři Litovel
Šmíd Jakub CZE063993CKlikaři Litovel
33.Hošek Karel CZE021003AŠK Řenčováci Řevničov
Svět Jiří CZE029972AManiac darts Rakovník
33.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:15:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement