Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In muži

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 130| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
3.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
4.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
7.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
7.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
9.Kolovrátník Dominik CZE045481BBistro Kožušany
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Svět Jiří CZE029972CManiac darts Rakovník
13.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.
13.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
13.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
13.Mráz Adam CZE056866AComeback Prachatice
17.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
17.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
17.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
17.Lánský Martin CZE072064ABukovina
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
25.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
25.Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka
25.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
25.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
25.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
25.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
25.Štrof Petr CZE059065ADC Šipky Sloup
25.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
33.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Cikánek Luboš CZE048885ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
33.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
33.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
33.Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
33.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Hladinec Jiří CZE029406BKlikaři Litovel
33.Hošek Karel CZE021003BŠK Řenčováci Řevničov
33.Konůpek Pavel CZE064668BBistro Kožušany
33.Novotný Tibor CZE057130ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
49.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
49.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 07:36:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement