Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In muži

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 130| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
3.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
4.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
7.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
7.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Jirkal Pavel CZE000154APraha 7
9.Kolovrátník Dominik CZE045481DBistro Kožušany
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Svět Jiří CZE029972AManiac darts Rakovník
13.Číla Radim ml. CZE070363BPumáci Jablonec n/N.
13.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
13.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
13.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
17.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
17.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
17.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
17.Lánský Martin CZE072064SŠK Semafor Mladá Boleslav
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
25.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
25.Číla Jiří CZE060094DHadi Tanvald
25.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
25.Kubec Tomáš CZE073962DC Speed Flies Kostelec nad Labem
25.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
25.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
25.Štrof Petr CZE059065CDC Šipky Sloup
25.Tichý Petr CZE034669BGoldstar Nové Město pod Smrkem
33.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Cikánek Luboš CZE048885BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
33.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov
33.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
33.Fiala Petr CZE070803Fedor Sokolov
33.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
33.Hladinec Jiří CZE029406CKlikaři Litovel
33.Hošek Karel CZE021003AŠK Řenčováci Řevničov
33.Konůpek Pavel CZE064668DBistro Kožušany
33.Novotný Tibor CZE057130BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
49.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
49.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:35:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement