Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In ženy

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 64| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha
2.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
3.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
4.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
5.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
7.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
7.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
9.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec
13.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
13.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
13.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
13.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
17.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
17.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
17.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup
17.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
25.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
25.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané
25.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
25.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
25.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
25.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
25.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
33.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
33.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
33.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
33.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
33.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
33.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
33.Ondičová Lucie CZE073424Ošelín 90
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Šiková Miroslava CZE073425Lobzy20
33.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
33.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
33.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
33.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
49.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
49.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 09:15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement