Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/272)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 272| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
2.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
5.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
9.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
9.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
17.Dobrocký Jiří CZE000582ABingo Bohumín
17.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
17.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
17.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
17.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha
17.Zajíc Martin CZE031655AArsenal Most
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Berky David CZE056236BŠvejci České Budějovice
33.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice
33.Folejtar Štěpán CZE071065Asfaltéři Jihlava
33.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice
33.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
33.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
33.Klejna Tomáš CZE054365DC Cannabis Tábor
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Kulhánek Petr CZE064471CJZD Praha
33.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
33.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
33.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
33.Palij Anatolij CZE057516BBukovina
33.Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:24:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement