Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/95)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 95| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
3.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
9.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
9.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
9.Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
9.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
17.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
17.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
17.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
17.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
17.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
17.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
17.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
17.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's
33.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
33.Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
33.Hanusová Helena CZE071377Orli Orlová
33.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614Křižanov
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
33.Jirsová Kateřina CZE059482CKandráčovci Kolín
33.Kastner Morris Michaela CZE073256DC McPuppin's
33.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
33.Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
33.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:59:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement