Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
Mistr No Score muži

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 59| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Zajíc Martin CZE031655AArsenal Most
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
4.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
5.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
5.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
7.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
7.Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
9.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
9.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
13.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
13.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
13.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
13.Vondrák Petr CZE046414AGoldstar Nové Město pod Smrkem
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
17.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov
17.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
17.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
17.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
17.Svět Jiří CZE029972AManiac darts Rakovník
17.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
17.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
25.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
25.Kubík Petr CZE002084CArsenal Most
25.Lánský Martin CZE072064SŠK Semafor Mladá Boleslav
25.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
25.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
25.Novotný Tibor CZE057130BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
25.Pawlita Ondřej CZE054678DC Profin Orlová
25.Voborník Pavel CZE048274BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Cikánek Luboš CZE048885BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Doubrava Miloslav CZE046092CDC McPuppin's
33.Fiala Petr CZE070803Fedor Sokolov
33.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
33.Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
33.Hošek Karel CZE021003AŠK Řenčováci Řevničov
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová
33.Melka Lukáš CZE072702ŠK Králové Šumavy
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
33.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
33.Trnka Václav CZE065668ADC Brooklyn Havířov
33.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice
49.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
49.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:19:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement