Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 143| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
2.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
3.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
3.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
9.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
9.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
9.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
9.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Došek Martin CZE045588AFormanský Dravci Jihlava
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
17.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava
17.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
17.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Palij Anatolij CZE057516BBukovina
17.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Vybíral Matěj CZE066944CThe Rats Šumperk
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
33.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
33.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
33.Durčák Petr CZE070025Šipkaři Od Dejva Orlová
33.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
33.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany
33.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Konůpek Pavel CZE064668DBistro Kožušany
33.Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
33.Kubík Petr CZE002084CArsenal Most
33.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
33.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Novotný Tibor CZE057130BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Pawlita Ondřej CZE054678DC Profin Orlová
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:40:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement