Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 52| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
2.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
3.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
5.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
9.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
9.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
9.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
9.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
9.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
9.Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
17.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
17.Dvořáková Hana CZE066966DPřerov
17.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha
17.Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava
17.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
17.Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
17.Makkaiová Šárka CZE061375CSkarabeus Slatiňany
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
17.Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov
17.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
17.Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
33.Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's
33.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
33.Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno
33.Hošková Drahoslava CZE021005Řevničov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Kubíková Pavla CZE030187CArsenal Most
33.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko
33.Nepilová Tereza CZE074139Neratovice
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
33.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
33.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
33.Šímová Veronika CZE073755ŠK Sušice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:55:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement