Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Mistr singl

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 62| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
2.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
3.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
4.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
5.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
5.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
7.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
7.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
9.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
9.Kastl Jiří CZE063864BBest of Litoměřice
9.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
13.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
13.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
13.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
13.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
17.Kolovrátník Dominik CZE045481DBistro Kožušany
17.Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Pavelek Michal CZE030278AŽabaři Olomouc
17.Stoikov Denys CZE061444CDream Bar Jirkov
17.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
17.Špunda Michal CZE046073ARebel Olomouc
17.Vybíral Ondřej CZE069100DThe Snakes Šumperk
25.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
25.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice
25.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
25.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614Křižanov
25.Konůpek Pavel CZE064668DBistro Kožušany
25.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
25.Voborník Pavel CZE048274BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Dostál Radim CZE060679DŠK Radotín
33.Dunovský Michal CZE061448CDream Bar Jirkov
33.Durčák Petr CZE070025Šipkaři Od Dejva Orlová
33.Dvořáková Hana CZE066966DPřerov
33.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany
33.Fiala Petr CZE070803Fedor Sokolov
33.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava
33.Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
33.Makkaiová Šárka CZE061375CSkarabeus Slatiňany
33.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
33.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
33.Pecháček Lukáš CZE067809Praha
33.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice
33.Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Vosecký David CZE059556CŠK Retro Domažlice
33.Vyhnanovský Michal CZE060876BŠipkařský klub Jince
49.Cikánek Luboš CZE048885BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
49.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:30:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement