Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In dvojice mixy

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 44| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic
3.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno
Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno
4.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
5.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
7.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
7.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Naniáš Patrik CZE062299AJedlička Prostějov
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
9.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
9.Šmíd Pavel CZE056797BŘízci z Výškovic
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
13.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
13.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
13.Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
Roháč Jan CZE066871BRebel Olomouc
13.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
17.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
17.Kovačevič Ljuban CZE063604DŠipkaři Damníkov, z.s.
Kovačevičová Eva CZE066212DŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Vaňková Martina CZE071858ŠK Kalivody
17.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc
Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Zdvíhal Evžen CZE035459Legie Praha
Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha
25.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava
25.Došek Martin CZE045588AFormanský Dravci Jihlava
Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
25.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
25.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Vémola Jiří CZE000819AHamerské kladivo
25.Kroužková Zuzana CZE044983
Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
25.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
Skálová Markéta CZE063239DRytířovy vrány Praha
25.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666AHamerské kladivo
25.Tichý Petr CZE034669BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
33.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
33.Fotr Pavel CZE007196DŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.
33.Homola Tomáš CZE020566AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov
33.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko
Dvořák Tomáš CZE066837AKaspec Libina
33.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
33.Novotný Tibor CZE057130BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
Nepilová Tereza CZE074139Neratovice
33.Saltykov Michal CZE021439DŠK Žíznivý dromedár Ostrava
Křístková Svatava CZE057622BŘízci z Výškovic
33.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice
Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava
33.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:09:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement