Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/77)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 77| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
3.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
Nerušil Marek CZE059026AKorunky Kolín
5.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
9.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Makkaiová Šárka CZE061375CSkarabeus Slatiňany
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
9.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
9.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
9.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
17.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
17.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
17.Došek Martin CZE045588AFormanský Dravci Jihlava
Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
17.Dubišar Jakub CZE054508DTreblíci Sedliště
Koukolová Veronika CZE071349Treblíci Sedliště
17.Dvořáková Hana CZE066966DPřerov
Tomeš Lukáš CZE069604Česká Třebová
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
17.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
Hanusová Helena CZE071377Orli Orlová
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
17.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic
17.Šmíd Pavel CZE056797BŘízci z Výškovic
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
17.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Vaňková Martina CZE071858ŠK Kalivody
17.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
Šímová Veronika CZE073755ŠK Sušice
17.Tichý Petr CZE034669BGoldstar Nové Město pod Smrkem
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
17.Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk
Vybíral Matěj CZE066944CThe Rats Šumperk
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
33.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
33.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
33.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
33.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Homola Tomáš CZE020566AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
33.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub AJETO z.s. Praha
33.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
33.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
33.Kroužková Zuzana CZE044983
Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
33.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
33.Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
33.Mikulecká Růžena CZE048636DTreblíci Sedliště
Novák Stanislav CZE051517DTreblíci Sedliště
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
33.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko
Dvořák Tomáš CZE066837AKaspec Libina
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:46:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement