Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/89)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

18.11.2012| Děčín KD Střelnice| Dvojice muži| Dvojic: 89| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
3.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
4.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
5.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
7.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
9.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
Chovančík Rudolf CZE001244BDC Mirage Sobín
13.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
13.Skála Walter CZE000787Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
13.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Ebel Michal CZE000124Ústěk
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
17.Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
17.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Smolík Igor CZE010221Bystřice nad Pernšte
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
17.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
25.Bér Jaroslav CZE033883BPredátoři Krupka
Gasser Tomáš CZE023643AÚstí nad Labem
25.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
Vachutka Jiří CZE040877Krnov
25.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
25.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
25.Lochman Václav CZE000291Praha 5
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
25.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
25.Sucharda Petr CZE000176ALucky Darts Jičín
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
25.Svoboda Miroslav CZE001548Mělník
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Faltejsek Libor CZE001288BŠK Plzeňka Praha
Jiroušek Petr CZE007384APrevíti Praha
33.Holub Ruslan CZE026868BZelenáči Prosetice
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
33.Lichtenberg Miloslav CZE001913AU Ajšíra Studnice
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
33.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
33.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
33.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
33.Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
33.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
33.Tichý Jan CZE039856BLeninovci Havířov
Podhora Jiří CZE000799Havířov
33.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
Jeřábek Tomáš CZE032435CBobři Dasnice
49.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
Spilka Martin CZE003843
49.Huml Jiří CZE037149ABest of Litoměřice
Vaja Martin CZE030878Ústí nad Labem 7
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 11.4.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 11.4.2021 18:33:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement