Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy (DKO)

17.11.2012 | Děčín KD Střelnice | Jednotlivci ženy | Hráček: 73 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
2. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
3. Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S.
4. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
5. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
7. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
7. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
9. Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
9. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
9. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
9. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha
13. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
13. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
13. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
13. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Mosteckej ŠK
17. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
17. Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
17. Madejová Vlasta CZE022510 A Sněženka a Machři Hořice
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
17. Sukupová Jana CZE036070 B ŠK Střelky Veltruby
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
17. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
25. Bečková Pavla CZE029391 D Brno
25. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
25. Čerešňová Pavlína CZE033248 B DC Brooklyn Havířov
25. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25. Petrlíková Lenka CZE000679 D Černčice
25. Vymazalová Andrea CZE003539 Bouzov
25. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
33. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
33. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
33. Březinová Petra CZE008314 B ŠK Střelky Veltruby
33. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
33. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
33. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor
33. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
33. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha
33. Kozáková Michaela CZE000568 B Třebívlice
33. Malinovská Hana CZE041573 B Pohodáři Praha
33. Moučková Jiřina CZE024721 Děčín
33. Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
33. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
33. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
33. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko
33. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov
49. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
49. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 09:30:09