Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/258)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

17.11.2012 | Děčín KD Střelnice | Jednotlivci muži | Hráčů: 258 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
4. Ondo Michal CZE001787 A Vysoké Mýto
5. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
5. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
7. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
7. Rajman Richard CZE006172 A Mexiko Chomutov
9. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
9. Hynčica Petr CZE000080 A Gerlich Fulnek
9. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
9. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
13. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
13. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
13. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
13. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Glogovský František ml. CZE000085 A Mosteckej ŠK
17. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
17. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
17. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
17. Šulc Václav CZE000245 B Dustin Most
17. Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice
25. Čadek Roman CZE000042 A Zákeřňáci DC Praha
25. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
25. Engel Jan CZE001158 A Mosteckej ŠK
25. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
25. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
25. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
25. Lichtenberg Miloslav CZE001913 A U Ajšíra Studnice
25. Slusarčík Miroslav CZE000223 A U Tulipánu Žatec
33. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
33. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
33. Čipera Radek CZE034376 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
33. Kovařík Jaroslav CZE015161 A Zlín
33. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Mauer Jaroslav CZE000144 Frýdlant v Čechách
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
33. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Vaja Martin CZE030878 B Těžké váhy Liběšice
33. Zajíc Martin CZE031655 A Arsenal Most
33. Zeman Josef CZE003793 B ŠK Bořeň Bílina
49. Adelt Tomáš CZE016079 B Hrobaři Charvatce
49. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 09:38:49