Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/258)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

17.11.2012| Děčín KD Střelnice| Jednotlivci muži| Hráčů: 258| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
5.Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
7.Hronek Stanislav CZE001494BCrazy České Budějovice
7.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
9.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
13.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
13.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Glogovský František ml. CZE000085AMostecký Most
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
17.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
17.Židlický Zbyněk CZE011651AOstré hroty Svémyslice
25.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
25.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
25.Engel Jan CZE001158AMostecký Most
25.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
25.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
25.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
25.Lichtenberg Miloslav CZE001913AU Ajšíra Studnice
25.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
33.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Čipera Radek CZE034376BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno
33.Kovařík Jaroslav CZE015161AZlín
33.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Mauer Jaroslav CZE000144Frýdlant v Čechách
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
33.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Vaja Martin CZE030878BÚstí nad Labem 7
33.Zajíc Martin CZE031655AArsenal Most
33.Zeman Josef CZE003793BBořeň Bílina
49.Adelt Tomáš CZE016079BHošťka
49.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 08:58:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement