Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

16.11.2012| Děčín KD Střelnice| Dvojice mixy| Dvojic: 72| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
3.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
4.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
5.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
7.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
7.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
9.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
9.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
13.Bžochová Vladislava CZE001687DŠutráci Oldřichov
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
13.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
13.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
13.Solnařová Martina CZE036655BBest of Litoměřice
Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
17.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Hejroská Lucie CZE044089Ústí nad Labem
Vaja Martin CZE030878Ústí nad Labem 7
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Tichý Jan CZE039856BLeninovci Havířov
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
25.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
25.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
25.Kahounová Miroslava CZE037159České Budějovice
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
25.Kovářová Zuzana CZE022408Dřevohostice
Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
25.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
25.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
25.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
33.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
33.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Kozel Pavel CZE002335Praha 5
33.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
33.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
33.Malinovská Hana CZE041573BPohodáři Praha
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
33.Marková Tereza CZE000613BSuper Ženy České Budějovice
Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
33.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
33.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
33.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
49.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
49.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 13.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 13.5.2021 12:14:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement