Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

16.10.2021| Sokolov - MAD Music Hall| Jednotlivci muži| Hráčů: 62| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
33.Jecha Lukáš CZE054657CVeselý Obušky Cheb
25.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
17.Krůta Radek CZE046042AŠK Klokani Nejdek
33.Kysilka Marek CZE058442DŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Tomany Pavel CZE060168BŠK Kačouni Mariánské Lázně
49.Tomany Roman CZE056125BŠK Kačouni Mariánské Lázně
49.Švejda Miroslav CZE069710DŠK Bagristi Tři Sekery
33.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
49.Šimko Daniel CZE055988Sokolov
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
49.Hodan Miroslav CZE059252BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
49.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
5.Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
13.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
49.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
25.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
49.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
49.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
7.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
2.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Konečný Luděk CZE019616Loket
33.Machunka Milan CZE015711Loket
49.Ohnesorg Jiří CZE028676Kynšperk nad Ohří
33.Pikart Roman CZE068092Krásno
49.Andrejch Jaroslav CZE069917Karlovy Vary
49.Frýdek Michal CZE059304Karlovy Vary
49.Kurfürst Michael CZE069918Karlovy Vary
33.Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
5.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket
49.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
33.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
13.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
25.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
13.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
25.Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
49.Rybka Oldřich CZE065983BDC Žíla Chodov
4.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
9.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 03:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 03:02:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement