Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

16.10.2021| Sokolov - MAD Music Hall| Jednotlivci muži| Hráčů: 62| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
33.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Kysilka Marek CZE058442DŠK Kačouni Mariánské Lázně
49.Semera Jiří CZE061790DOggy a Škodíci Ostrov
33.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
49.Švejda Miroslav CZE069710DŠK Bagristi Tři Sekery
33.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
5.Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
9.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Jecha Lukáš CZE054657CVeselý Obušky Cheb
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
17.Stejskal Luboš CZE045446CBřezová
25.Altšmíd Pavel CZE060377BBobři Dasnice
17.Altšmíd Vladimír CZE017693BBobři Dasnice
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
49.Hodan Miroslav CZE059252BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
33.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov
49.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
25.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
49.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
49.Rybka Oldřich CZE065983BDC Žíla Chodov
33.Tomany Pavel CZE060168BŠK Kačouni Mariánské Lázně
49.Tomany Roman CZE056125BŠK Kačouni Mariánské Lázně
13.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
5.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
49.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
25.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
33.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
2.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
7.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
13.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
13.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
7.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Krůta Radek CZE046042AŠK Klokani Nejdek
25.Máj Jiří CZE019642A
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
4.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
1.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
17.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
49.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.5.2024 00:03:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement