Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži

16.10.2021| Sokolov - MAD Music Hall| Jednotlivci muži| Hráčů: 62| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
2.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
4.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
5.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket
5.Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
7.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
7.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
13.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
13.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
13.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
13.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Altšmíd Vladimír CZE017693BBobři Dasnice
17.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
17.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
17.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Krůta Radek CZE046042AŠK Klokani Nejdek
17.Stejskal Luboš CZE045446CBřezová
17.Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
25.Altšmíd Pavel CZE060377BBobři Dasnice
25.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
25.Eliáš Jan CZE060306ADC Žíla Chodov
25.Kalkuš Petr CZE057956BDC Alex Sokolov
25.Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
25.Máj Jiří CZE019642A
25.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
25.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
33.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
33.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
33.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Jecha Lukáš CZE054657CVeselý Obušky Cheb
33.Konečný Luděk CZE019616Loket
33.Kysilka Marek CZE058442DŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov
33.Machunka Milan CZE015711Loket
33.Nechutný Zdeněk CZE060127CDC Přístav Sokolov
33.Pikart Roman CZE068092Krásno
33.Stratil Karel CZE002855Karlovy Vary
33.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov
33.Tomany Pavel CZE060168BŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
33.Vrtil Lukáš CZE064245DŠK Bagristi Tři Sekery
49.Andrejch Jaroslav CZE069917Karlovy Vary
49.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 15:46:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement