Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/97)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (ŠVS)

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 97| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
3.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín
Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
3.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
9.Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava
Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
9.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
12.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
13.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
14.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
15.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
16.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
17.Ficek Marek CZE000617AKings Třinec
Pszczolka Radek CZE006168AKings Třinec
18.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
19.Dvořák Tomáš CZE066837AKaspec Libina
Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
20.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
21.Pilch Gustav CZE000163AKings Třinec
Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
22.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
23.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice
Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky
24.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno
25.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
26.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice
David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
27.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou
28.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
29.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
30.Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
31.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
32.Schneider Petr CZE006860ATazman Jr. Ostrava
Farhat Mohamed Fakher CZE067116BDC Knajp Riders Letovice
33.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
34.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
35.Mošnička Michael CZE013253BŠK Indiáni Semněvice
Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice
36.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
37.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová
38.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Peč Tomáš CZE002114AKanec Most
39.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
Krejza Jiří CZE001509CNotorcross Garáž Pardubice
40.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
41.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
42.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
43.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
Tejchman Jiří CZE058604DSkarabeus Slatiňany
44.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
45.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
46.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
47.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Špunda Michal CZE046073ARebel Olomouc
48.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
49.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
50.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:24:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement