Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (ŠVS)

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 42| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
2.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
3.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
Košťálová Eva CZE000210APilníkov
3.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
5.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
5.Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Formanová Monika CZE056394CŠK Medvědi Velký Třebešov
Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice
10.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
Tůmová Petra 1985CZE047361BPijonýři Litvínov
11.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
12.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club
13.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno
14.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice
15.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
16.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
18.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
Vyletová Klára CZE064137DSedláci Hradec Králové
19.Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
20.Tůmová Petra 1973CZE034926CProdarts club Lipník nad Bečvou
Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou
21.Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
22.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
23.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622BŘízci z Výškovic
24.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
25.Junová Petra CZE001379DMártyho andílci Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
26.Tučková Dana CZE051452BDragon Darts Jihlava
Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
27.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
28.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614Křižanov
29.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava
30.Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
31.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov
32.Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
34.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice
Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk
35.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
Kopecká Markéta CZE069797DLožisková mafie Pšov
36.Valchářová Kateřina CZE021563BTsunami Incinity Vsetín
Kulíšková Jana CZE028512BOutsiders Vsetín
37.Šatanová Jarmila CZE066500Urba darts team Ostrava
Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava
38.Trčková Kristýna CZE064743DŠipkaři Blikač Hrabůvka
Perutková Radka CZE064748DŠipkaři Blikač Hrabůvka
39.Valová Michaela CZE058257Rajhrad
Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno
40.Jirsová Kateřina CZE059482CKandráčovci Kolín
Trnková Michaela CZE062685Veselé střelky Kolín
41.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Líbalová Gabriela CZE068744Corso Děčín
42.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DRytířovy vrány Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:41:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement