Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 87| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
2.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
3.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
4.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Junová Petra CZE001379DMártyho andílci Praha
7.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
7.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
9.Formanová Monika CZE056394CŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava
9.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
13.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
13.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
13.Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
13.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
17.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
17.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Líbalová Gabriela CZE068744Corso Děčín
17.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno
17.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Valchářová Kateřina CZE021563BTsunami Incinity Vsetín
25.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
25.Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice
25.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
25.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
25.Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
25.Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club
25.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
25.Tůmová Petra 1985CZE047361BPijonýři Litvínov
33.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
33.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice
33.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
33.Jirsová Kateřina CZE059482CKandráčovci Kolín
33.Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
33.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
33.Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov
33.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice
33.Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov
33.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
33.Vokřálová Petra CZE048805AMártyho andílci Praha
33.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice
49.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
49.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:38:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement