Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
Open jednotlivci

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 73| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
3.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
4.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
5.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
5.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
7.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
7.Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
9.Dobřanský Filip CZE070703ABlack Horses Pardubice
9.Rádl Lukáš CZE067486BŠK BSOD 334 01 Přeštice
9.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
13.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava
13.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
13.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
13.Pátek Martin CZE067401AFaraon Hlinsko
17.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13
17.Cabal Michal CZE058496BJežek Ervěnice
17.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
17.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
17.Pluhař Vladimír CZE000732BŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Rot Michal CZE058097AŽraloci Svitavy
25.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
25.Huška Ondřej CZE063435BHavana Lanškroun
25.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
25.Klose Lukáš CZE057586DŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov
25.Suchánek Josef CZE040438DBambu's DC Praha
25.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
25.Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice
33.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
33.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
33.Doležal Petr CZE054600AHadi z Ostrova Dašice
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
33.Homola Tomáš CZE020566AKřižanov
33.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
33.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
33.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
33.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice
33.Roháč Jan CZE066871AKaspec Libina
33.Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové
33.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
33.Vaněk Ondřej CZE069439BRetro šipky Lišov
49.Číča Tomáš CZE056846BKandráčovci Kolín
49.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 21:10:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement