Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
Open

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 73| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
3.Vybíral Ondřej CZE069100DThe Snakes Šumperk
4.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
5.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
5.Tejchman Jiří CZE058604DSkarabeus Slatiňany
7.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
7.Pluhař Petr CZE000929AVSB Bolevec Plzeň
9.Dobřanský Filip CZE070703ABlack Horses Pardubice
9.Rádl Lukáš CZE067486CŠK BSOD 334 01 Přeštice
9.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
9.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
13.Bednář Martin CZE005253BŠŠ Panda Jihlava
13.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
13.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
13.Pátek Martin CZE067401DFaraon Hlinsko
17.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
17.Cabal Michal CZE058496CJežek Ervěnice
17.Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
17.Peč Tomáš CZE002114AKanec Most
17.Pluhař Vladimír CZE000732CŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Rot Michal CZE058097BKuFr Svitavy
25.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
25.Huška Ondřej CZE063435DHavana Lanškroun
25.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
25.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Pszczolka Radek CZE006168AKings Třinec
25.Suchánek Josef CZE040438DBambu's DC Praha
25.Tibitanzl Lukáš CZE045064BBest of Litoměřice
25.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice
33.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
33.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov
33.Doležal Petr CZE054600CHadi z Ostrova Dašice
33.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
33.Homola Tomáš CZE020566AHappy Darts Velké Meziříčí
33.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
33.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
33.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
33.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice
33.Roháč Jan CZE066871BRebel Olomouc
33.Šildberger Ivan CZE059555BDoubleTrouble Hradec Králové
33.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
33.Vaněk Ondřej CZE069439CPredators Dubičné
49.Číča Tomáš CZE056846CKandráčovci Kolín
49.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:16:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement