Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/201)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

24.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 201| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Lexa Petr CZE023169ALegie Praha
3.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
4.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
5.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
5.Vybíral Matěj CZE066944CThe Rats Šumperk
7.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
7.Veselý Oldřich CZE061329BU Ajšíra Studnice
9.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
13.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
13.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
17.Hošek Josef CZE029487BTruhles Hradec Králové
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Plonka Jan CZE069317DŠipkaři Blikač Hrabůvka
17.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
25.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov
25.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
25.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
25.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
25.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
25.Pilch Gustav CZE000163AKings Třinec
25.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
25.Sedláček Miroslav CZE008453ATruhles Hradec Králové
33.Babický Michal CZE063138BŠŠ Panda Jihlava
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava
33.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
33.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
33.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
33.Pátek Martin CZE067401DFaraon Hlinsko
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
33.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
33.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
33.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
33.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
33.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
49.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
49.Cabal Michal CZE058496CJežek Ervěnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:34:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement