Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
RGP zahřívák

23.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 58| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava
4.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
5.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
5.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
7.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
7.Pluhař Petr CZE000929AVSB Bolevec Plzeň
9.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice
9.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
9.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
13.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň
13.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
13.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
13.Vybíral Ondřej CZE069100DThe Snakes Šumperk
17.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
17.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
17.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
17.Kubát Lukáš CZE065697BDarts Club Přibyslav
17.Peč Tomáš CZE002114AKanec Most
17.Pluhař Vladimír CZE000732CŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Svoboda Lukáš CZE071092Šenk Team Ludvíkovice
17.Vémola Jiří CZE000819AHamerské kladivo
25.Kaněra Zdeněk CZE010796
25.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
25.Pospíšil Pavel CZE009539ŠK Maséři Hradec Králové
25.Rádl Lukáš CZE067486CŠK BSOD 334 01 Přeštice
25.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
25.Špunda Michal CZE046073ARebel Olomouc
25.Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
25.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Březina Lukáš CZE057909BDarts Club Přibyslav
33.Černošek Ondřej CZE042550BSport Bar Atláč Přerov
33.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
33.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
33.Koreš Jiří CZE071907Corso Děčín
33.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
33.Saltykov Michal CZE021439DŠK Žíznivý dromedár Ostrava
33.Suchánek Josef CZE040438DBambu's DC Praha
33.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
33.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Šustáček Filip CZE068996Vlachovice
33.Tomeš Lukáš CZE069604Česká Třebová
33.Viktorin Josef 2000CZE065727AMachine Šumperk
33.Viktorin Josef 1972CZE017226AMachine Šumperk
33.Volek Jaroslav CZE071485Corso Děčín
49.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
49.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:06:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement