Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy (ŠVS)

23.9.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 73| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
2.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
3.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
3.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666AHamerské kladivo
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
10.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
11.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
12.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
13.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
14.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
15.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Ráž Marek CZE054589ADEXTEROUS Krásný Les
16.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
17.Mošnička Michael CZE013253BŠK Indiáni Semněvice
Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
18.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
19.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
20.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
21.Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
22.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
Tůmová Petra 1985CZE047361BPijonýři Litvínov
23.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
24.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Marcišínová Věra CZE067102CDarts@Pipes Club
25.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Junová Petra CZE001379DMártyho andílci Praha
26.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
27.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Makkaiová Šárka CZE061375CSkarabeus Slatiňany
28.Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc
29.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
30.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
31.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
32.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
33.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov
34.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Košťálová Eva CZE000210APilníkov
35.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
36.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Radim CZE045854CŠK BSOD 334 01 Přeštice
37.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
38.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava
39.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
40.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
41.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
42.Homola Tomáš CZE020566AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
43.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
44.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
45.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava
Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
46.Schneider Petr CZE006860ATazman Jr. Ostrava
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
47.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
Kopecká Markéta CZE069797DLožisková mafie Pšov
48.Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
49.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
50.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:36:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement