Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/100)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

29.9.2012| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 100| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
3.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
5.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
5.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
5.Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
9.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
9.Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
9.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
9.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
9.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
17.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
Plašil Lubomír CZE006857CTrutnov
17.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
17.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
17.Doležal Jan CZE009268BKorunky Kolín
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Kapl Aleš CZE034679AKlub 44 Liberec
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Lichtenberg Miloslav CZE001913AU Ajšíra Studnice
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
17.Logner Vilém CZE000149BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
17.Nitka Jiří CZE029784Moravičany
Rosí David CZE001652Bouzov
17.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
17.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Sucharda Petr CZE000176ALucky Darts Jičín
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
33.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
Konár Marek CZE034410
33.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Biedka Grzegorz POL044206Wroclaw
Karczewski Maciej WRD044207Wroclaw
33.Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Vyhlíd Ladislav CZE000576Trutnov
33.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Macsali Julius CZE037851Hradec Králové
33.Habart Jaroslav CZE010622BAlea Hrochův Týnec
Dachovský Roman CZE015830Rosice u Chrasti 362
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Kahoun Lukáš CZE017119AKosako Konárovice
Šimek Milan CZE002404AČerti Poděbrady
33.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
33.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
Skála Walter CZE000787Zlín
33.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
33.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Gaborik Tomáš CZE042119BKorunky Kolín
33.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 14:55:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement