Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/75)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

28.9.2012| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 75| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
2.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
3.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
5.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
5.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
5.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
9.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
9.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Bozáňová Ilona CZE016831Hradec Králové 3
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
17.Němcová Lucie CZE026294Praha 4
Němec Michal CZE020815Praha 4
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Solnařová Martina CZE036655BBest of Litoměřice
Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
17.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
17.Zahradníková Michaela CZE006828CDC Infarkt Praha
Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Čiháčková Martina CZE035633U Huberta Hradec Králové
Špás Ota CZE034618AZippo team Štít
33.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
33.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
Prouza Martin CZE002383Hradec Králové
33.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
33.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
33.Katrenová Nela CZE003498DŠK Střelky Veltruby
Herzog David CZE003977CŠK Střelky Veltruby
33.Kočová Lenka CZE032227DRychtářka Věkoše
Dostál Milan CZE040196Hradec Králové
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov
Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
33.Macharová Eva CZE002705Benešov n/Pl.
Kapl Aleš CZE034679AKlub 44 Liberec
33.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
33.Malinovská Hana CZE041573BPohodáři Praha
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:01:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement