Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
Bohemia Dart Cup - absolutní finále

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 94| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
3.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
3.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
5.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
5.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky
5.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
5.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
9.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
9.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
9.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
9.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
9.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
9.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Adámek Ondřej CZE063915BTJ Baník Žacléř
17.Belanský Josef CZE050111BAsterix Nový Bor
17.Cirok Karol CZE045722BMetro music club
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
17.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor
17.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava
17.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
17.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
17.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
17.Tromler Lukáš CZE018278ACasablanca D.C. Tábor
17.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
33.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
33.Chlupáč Jiří CZE037814BNoční Můry Most
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Doležal Petr CZE054600AHadi z Ostrova Dašice
33.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Hochmuth Jan CZE049346CDart's Warriors Praha
33.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Jech Filip CZE061540ANetovka Deers Semily
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
33.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice
33.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
33.Pavlíček Jiří CZE058437CŘízci z Výškovic
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
33.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 12:05:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement