Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/57)
 NáhledTiskNahoru
Open jednotlivci

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 57| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
33.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
33.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
33.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
33.Hanák Patrik CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
33.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
33.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov
33.Novák Marek CZE061220AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
33.Podjukl Jakub CZE062102CŠatlava Havířov
33.Řepíková Romana CZE061544Charvatce
33.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
33.Saidl Zbyněk CZE055711BSgt. Pepik's Band Praha
33.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
33.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice
33.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
33.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
33.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov
33.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
33.Zwick Christian WRD062683BŠK Retro Domažlice
17.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky
17.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kovačevič Ljuban CZE063604CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
17.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
17.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Rážová Leontýna CZE064443CRtyně v Podkrkonoší
17.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
17.Slugeň Jan CZE051506CSgt. Pepik's Band Praha
17.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
17.Šťastný Jan CZE045954ACheb
17.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
17.Vosecký David CZE059556ADC Bunda Starý Klíčov
17.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
17.Zubatý Petr CZE015243Měrovice Nad Hanou 78
9.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
9.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín
9.Handlová Klára CZE053800A
9.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
9.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
9.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky
9.Patáková Kristýna CZE068832Rtyně v Podkrkonoší
9.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
5.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 10:10:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement