Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-46/46)
 NáhledTiskNahoru
Bohemia Dart Cup - muži kat. D+

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 46| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Setikovský Roman CZE004621DHorní Rozptyly Praha
2.Kuneš Filip CZE069353Zlatý Barbaři Praha
3.Krotovych Oleh CZE060945DRytířovy vrány Praha
4.Kovačevič Ljuban CZE063604DŠipkaři Damníkov, z.s.
5.Dostál Václav CZE063665DLoutkárna Litvínov
6.Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most
7.Šmehlík Jan CZE060870DMagistři Duo Most
8.Hofman Martin CZE006587DDoubleTrouble Hradec Králové
9.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
10.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha
11.Hofman Petr CZE050491DDoubleTrouble Hradec Králové
12.Pavlíček Jiří CZE058437DŘízci z Výškovic
13.Franěk Radim CZE065925DDC Nafrakk Ivančice
14.Slugeň Jan CZE051506DSgt. Pepik's Band Praha
15.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno
16.Janisch Erik CZE023957DŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava
18.Kubín Milan CZE054528DŠipkový klub Dobranov z.s.
19.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové
20.Jebousek Luděk CZE053990DŠipkaři Damníkov, z.s.
21.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
22.Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha
23.Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov
24.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha
25.Marval Petr CZE011036DSedmá rota Praha
26.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň
27.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky
28.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club
29.Útrata František CZE059724DSB Hostivař Praha
30.Cvrk Jaroslav CZE051357DDC The Worker Praha
31.Hozman Stanislav CZE043320DSedmá rota Praha
32.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club
33.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
34.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
35.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha
36.Plíva Petr CZE065404DNetovka Deers Semily
37.Krupa Milan CZE042082DMagistři Duo Most
38.Procházka Lubomír CZE030947DSedmá rota Praha
39.Vohralík Vítězslav CZE054975DStiflerova máma Praha
40.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
41.Šoukal Jan CZE049686Kardašova Řečice
42.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most
43.Zajíc Roman CZE045663DMagistři Duo Most
44.Hampeis Pavel CZE060160Krč
45.Mifka Lukáš CZE061729DŽraloci Semily
46.Bumba Pavel CZE053586DCorso Děčín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:44:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement