Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Bohemia Dart Cup - muži kat. C

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 50| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
2.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov
3.Cirok Karol CZE045722CMetro music club
4.Procházka Václav CZE061993CVemena Hradec Králové
5.Lukš Josef CZE000396CŠvejci České Budějovice
6.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
7.Vorlíček Petr CZE006113CŠK Posterguys OKO Plzeň
8.Gänsler Michal CZE064683CRytíři Jirkov
9.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice
10.Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha
11.Doležal Petr CZE054600CHadi z Ostrova Dašice
12.Belanský Josef CZE050111CAsterix Nový Bor
13.Adámek Ondřej CZE063915CTJ Baník Žacléř
14.Poledno František CZE042752CMaxville Moravská Třebová
15.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno
16.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha
17.Vlach Lukáš CZE064818CŠK Těmice
18.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov
19.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky
20.Benko Zdeněk CZE023603CMlsat cukroví Praha
21.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky
22.Bárta Pavel CZE066971CŠuměnky Horní Planá
23.Bittner Jaroslav CZE063916CTJ Baník Žacléř
24.Davídek David CZE063408CHorní Rozptyly Praha
25.Houdek Pavel CZE057581C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
26.Budiš David CZE064179CBuldoci Moravská Třebová
27.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha
28.Oreský Patrik CZE064162CČeští lvi Mimoň
29.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň
30.Rybka Václav CZE054769CŠK Slováci Plzeň
31.Görner Vít CZE001596CTJ Baník Žacléř
32.Kopecký Jiří CZE064056CHorní Rozptyly Praha
33.Hromádko Leoš CZE032994CŽraloci Trutnov
34.Hora Martin CZE044466CVemena Hradec Králové
35.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha
36.Saidl Zbyněk CZE055711CSgt. Pepik's Band Praha
37.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň
38.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
39.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
40.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno
41.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
42.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka
43.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov
44.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice
45.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
46.Hanák Patrik CZE061501CBobři Dasnice
47.Rusnák Štefan WRD067582CŠK Slováci Plzeň
48.Sedláček David CZE066340CMarkéta Jirkov
49.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha
50.YYYHost muž III
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:18:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement