Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/88)
 NáhledTiskNahoru
Bohemia Dart Cup - muži kat. A

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 88| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Jirkal Pavel CZE000154APraha 7
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
4.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
5.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
6.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
7.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
8.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
10.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
11.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
12.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
14.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
15.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
16.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
18.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice
19.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice
20.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc
21.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
22.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
23.Novák Aleš CZE002819AŠK Šipkaři Sedlec
24.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
25.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
26.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
27.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
28.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
29.Popďakunik Lukáš CZE018951AŠK Ambiente 2000 Pardubice
30.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
31.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
32.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Šťastný Jan CZE045954AHo Wada Aš
34.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
35.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany
36.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
37.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
38.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
39.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
40.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
41.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
42.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice
43.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
44.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
45.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
46.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
47.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
48.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
49.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
50.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:00:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement