Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
 NáhledTiskNahoru
Bohemia Dart Cup - muži kat. B

7.5.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 74| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Handl Radovan CZE053799BDream Bar Jirkov
2.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
3.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice
4.Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
5.Tunkiv Štěpán CZE050379BDC Žíla Chodov
6.Jech Filip CZE061540BNetovka Deers Semily
7.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
8.Tromler Lukáš CZE018278BRůžek team J. Hradec
9.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov
10.Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic
11.Schejbal Martin CZE052815BLegie Praha
12.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava
13.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most
14.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
15.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
16.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky
17.Šáro Michal CZE039824BMetro music club
18.Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club
19.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
20.Kubeš Michal CZE056953BHavana Lanškroun
21.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice
22.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
23.Rot Michal CZE058097BKuFr Svitavy
24.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
25.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha
26.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
27.Žoha Michal CZE055450BŠK Kyklop Praha
28.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
29.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
30.Drtikol Tomáš CZE065536BMlsat cukroví Praha
31.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov
32.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
33.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice
34.Mikolášek Rudolf CZE067979BMarkéta Jirkov
35.Mauerman Robert CZE061478BNetovka Deers Semily
36.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice B
37.Döme Matěj CZE000455BAvengers Praha
38.Rupík Tibor CZE017662BPlechovky Pečky
39.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice
40.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice
41.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky
42.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
43.Valenta Radek CZE035793BNetovka Deers Semily
44.Mácha Zbyněk CZE065691BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
45.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
46.Tomcsányi Aleš CZE047362BTornádo Vlčice
47.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
48.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky
49.Čížek František CZE047354BTulipán Žatec
50.Čarneg Karel CZE040139BFenix Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:02:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement