Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

21.4.2012| Bystřice n. P. Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 112| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
2.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
3.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
3.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Horečný Martin SVK100075Bratislava
5.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
5.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
9.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
9.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
9.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
9.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
9.Svoboda Jiří CZE000443Tachov
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Chovančík Rudolf CZE001244BDC Mirage Sobín
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
17.Corsepius Christian CZE038033DHerberk 3D Plzeň
Fořt David CZE001074APlzeň
17.Čaňo Marek CZE000649BTygři Olomouc
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Loukota Petr CZE010040ATJ Viktoria Radim
Hrubeš Marek CZE002046ATJ Viktoria Radim
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Pospíšil Martin CZE029016Jablonec nad Nisou
Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
17.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
17.Skála Walter CZE000787Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
17.Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
17.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Staško David CZE000511BBest of Litoměřice
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
17.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany
Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
33.Abelovský Pavel CZE000134Sokolov 5
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Bartek Štefan CZE032650CDC Milénium Bystřice n P.
Ungr Robin CZE031503Bystřice nad Pernštejnem
33.Boldiš Karel CZE000031Sokolov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
33.Čečelický Miroslav CZE000476Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
33.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
33.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Dorko Miroslav CZE036951ANepřátelé bobří hráze Praha
Veis Robert CZE037524BMendosino Praha
33.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
Chuděj Roman CZE029105ABuď a nebo Huslenky
33.Epstein Jindřich CZE031333Olomouc
Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
33.Fendrych Jiří CZE001485Bystřice nad Pernšte
Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
33.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
Štulajter Josef CZE007337CBlack schody Sadská
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
33.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Dittrich Vlastimil CZE005297Ostrava
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
33.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Brož Zdeněk CZE021457CRafani České Budějovice
33.Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
Císař Petr CZE006449Bystřice nad Pernštejnem
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:58:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement