Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice mixy

20.4.2012 | Bystřice n. P. Kulturní dům | Dvojice mixy | Dvojic: 74 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S.
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
3. Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica
Ondo Michal CZE001787 A Vysoké Mýto
3. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
5. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925 A DC Domanín
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
5. Madejová Vlasta CZE022510 A Sněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978 A Sněženka a Machři Hořice
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice
9. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava
Čožík Karel CZE000526 A Koloušci od Jelena Vidnava
9. Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
9. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Konopásková Petra CZE007989 C Písek
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
9. Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
9. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha
17. Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most
Čečelický Miroslav CZE000476 Most
17. Doležalová Andrea CZE031352 C Ostrava
Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov
17. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
17. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797 B Praha 4
17. Lindová Olga CZE033106 B
Chlumský Ondřej CZE002512 B Vonoklasy 26
17. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
17. Šmídová Zuzana CZE024914 C Knínice
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
17. Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
Logner Vilém CZE000149 B STS Moskovice Praha
17. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha
Válek Dalimil CZE027730 A Koloušci od Jelena Vidnava
33. Baliharová Jitka CZE008097 C Pardubice
Balihar Jaroslav CZE007915 A Motyčky Třebosice
33. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou
33. Boháčová Markéta CZE001987 Velké Meziříčí
Pečinka Ivan CZE001931 A DC Domanín
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Časnochová Vlasta CZE010503 A Darts@Pipes Club
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
33. Čerešňová Pavlína CZE033248 B DC Brooklyn Havířov
Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
33. Drábková Dagmar CZE037932 C Vroutek
Kapl Aleš CZE034679 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Dudíková Zdeňka CZE006267 A DC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
33. Emlerová Pavla CZE002922 ŠK AJETO Praha
Svoboda Jiří CZE000443 D Tachov
33. Hrušová Hana CZE034308 B Luže
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
33. Kahounová Miroslava CZE037159 České Budějovice
Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
33. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín
33. Komyšáková Iveta CZE037804 B Dart's Ladies Praha
Komyšák Martin CZE004000 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
33. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
Chovančík Rudolf CZE001244 B DC Mirage Sobín
33. Macharová Eva CZE002705 B Benešov n/Pl.
Kozmon František CZE025469 C Hrozen Ploskovice
33. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava
Jamrož Jiří CZE040386 A Tazman Jr. Ostrava
33. Moncmanová Šárka CZE041987 Bystřice n P.
Novotný Jaroslav CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem
33. Němcová Lucie CZE026294 Praha 4
Němec Michal CZE020815 Praha 4
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 13:55:01