Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (ŠVS)

26.3.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 103| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
5.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
5.Ficek Marek CZE000617AKings Třinec
Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
10.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
11.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
12.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
13.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
14.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
15.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
16.Šikula Martin CZE000383ADC Domanín
Jaroš Karel CZE021925ADC Domanín
17.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
18.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
19.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
20.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
21.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
22.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
23.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň
24.Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
25.Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
26.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
27.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
28.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
29.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
30.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
31.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
32.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice
Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
33.Myška Aleš CZE016327BMimoni Chudeřice
Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové
34.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
35.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
36.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
37.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
38.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
39.Flegl Daniel CZE000772BŠK Rebelové Myštěves
Pokorný Jaromír CZE037531AŠK Black Sheep Hradec králové
40.Dutka Jan CZE010550AOggy a Škodíci Ostrov
Zelenka Michal CZE039807AOggy a Škodíci Ostrov
41.Vajdík Tomáš CZE023247Bruntál
Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
42.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
43.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
44.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
45.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
46.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
47.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
48.Pavlovič Jiří CZE063474CŠK Králové Šumavy
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
49.Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
50.Rezek Adam CZE067958BProti proudu Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.6.2024 04:39:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement