Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (ŠVS)

26.3.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 42| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
2.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
5.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
5.Řeháková Renata CZE053323AKluziště Drahotuše
Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
5.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
5.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec
Čáslavská Miloslava CZE069548Petrovice u Sušice
10.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
Handlová Klára CZE053800A
11.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
12.Junová Petra CZE001379DMártyho andílci Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
13.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
14.Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
15.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
16.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
17.Michalak Jolanta CZE037917DMost
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
18.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Fukalová Marcela CZE000460CMýto Ostrava
19.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
20.Suchá Kateřina CZE066320CHadi Tanvald
Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav
21.Rousová Daniela CZE000117
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
22.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
23.Albrechtová Lucie CZE065770BRebel Olomouc
Hipíková Adéla CZE068403DWDK Ostrava
24.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
25.Kučerová Ivana CZE067412BI am 180 Praha
Kroužecká Adéla CZE069042Mártyho andílci Praha
26.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
27.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
28.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Michalková Ilona CZE001855DŠK Střelky Veltruby
29.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov
30.Němcová Tereza CZE028638CU Ajšíra Studnice
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
31.Vokřálová Petra CZE048805AMártyho andílci Praha
Michálková Michaela CZE052185DPraha 10
32.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic
33.Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice
Kovářová Eva CZE068788BPlzen
34.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Karolína CZE069613Křižanov
35.Vrzalová Eliška CZE059389BTrabanti České Budějovice
Mikolášová Jindřiška CZE036330CSuper Ženy České Budějovice
36.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice
37.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
Svobodová Petra CZE071142Jesenik
38.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
39.Šikolová Šárka CZE055144DGripeni Liberec
Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
40.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov
41.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín
42.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
Jozová Markéta CZE058478Vodňany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 30.5.2023 07:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 30.5.2023 08:50:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement