Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

26.3.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 83| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
4.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
7.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
9.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
9.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
13.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
13.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
13.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
13.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
17.Handlová Klára CZE053800A
17.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
17.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
17.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
25.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
25.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
25.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
25.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
25.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
25.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
25.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
25.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec
33.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc
33.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
33.Homolová Karolína CZE069613Křižanov
33.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
33.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
33.Křepelková Simona CZE048773BDříteň
33.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
33.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
33.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
33.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
33.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
33.XXXKunčar Klára CZE061224A
49.Čáslavská Miloslava CZE069548Petrovice u Sušice
49.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 15:59:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement