Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/240)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

26.3.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 240| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Pilch Gustav CZE000163ASupi Dolní Benešov
4.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
5.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
7.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
7.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
9.Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
9.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
13.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
13.Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
13.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
13.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
17.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Šikula Martin CZE000383ADC Domanín
17.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
17.Zdvíhal Evžen CZE035459AAmatéři Písnice
25.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
25.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
25.Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
25.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
25.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
25.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
25.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
25.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Czudek Rostislav CZE032197AKings Třinec
33.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Minster Marek CZE026339ACerberos Netín
33.Pokorný Ladislav CZE006654APlechovky Pečky
33.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
33.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
33.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
33.Vondrák Miroslav CZE056477ACerberos Netín
49.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
49.Drastich Miroslav CZE060332AŠK Snipers Klatovy
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 16:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 16:16:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement