Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy (ŠVS)

25.3.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 72| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
3.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
5.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
10.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
11.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
12.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
13.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
14.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
15.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
16.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
18.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
19.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
20.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
21.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
21.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
23.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
24.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
25.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
26.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
27.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
28.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
29.Tancošová Štěpánka CZE053580CGrófky Dubičné
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
30.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
31.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
32.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
33.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
34.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
35.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice
Lindner Ota CZE061370CŠK BSOD 334 01 Přeštice
36.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
37.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
Vrzalová Eliška CZE059389BTrabanti České Budějovice
38.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
39.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
40.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
41.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
42.Vondrák Miroslav CZE056477ACerberos Netín
Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
43.Brož Zdenek CZE021457BJokers team České Budějovice
Jozová Markéta CZE058478Vodňany
44.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
45.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
46.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
47.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
48.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
49.Lukavský Martin CZE000688BDC Sázava
Rousová Daniela CZE000117
50.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 07:05:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement