Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy

18.2.2012 | České Budějovice KD Gerbera | Dvojice ženy | Dvojic: 47 | Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S.
2. Bozáňová Ilona CZE016831 D Hradec Králové 3
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
3. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko
5. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
5. Konopásková Petra CZE007989 C Písek
Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica
5. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha
9. Hucková Renata CZE000164 České Budějovice
Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB
9. Jandová Radana CZE026496 Praha 10
Osolsobě Oksana CZE030720 Praha 7
9. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Buczková Dáša CZE027263 Vyšný
9. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
9. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník
9. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli
Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
9. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
9. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov
Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha
17. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
Cejzlarová Veronika CZE000130 Trutnov
17. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Mosteckej ŠK
17. Junová Petra CZE001379 C Dart's Warriors Praha
Suchánková Jana CZE007431 C Dart's Warriors Praha
17. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
Šauerová Pavla CZE000506 Bílina
17. Němcová Lucie CZE026294 Praha 4
Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha
17. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
17. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
17. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha
Obručová Kateřina CZE020665 Praha 4
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
Hrušová Hana CZE034308 B Luže
17. Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
Svobodová Kristýna CZE012977 Praha 5
17. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
Weidlová Jana CZE000264 Trutnov
33. Bočková Lenka CZE025090 B Kružberk
Kabourková Zdeňka CZE000086 Teplice
33. Březinová Petra CZE008314 B ŠK Střelky Veltruby
Zápotocká Beáta CZE031613 Veltruby
33. Gibalová Veronika CZE034209
Malinovská Hana CZE041573 B Pohodáři Praha
33. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
33. Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov
Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci
33. Koháková Ivana CZE027892 ŠK AJETO Praha
Kovářová Gabriela CZE034351 ŠK OKO Plzeň
33. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
Pilková Denisa CZE032657 Děčín 2
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Vaculíková Renata CZE004862 A Kateřinice
33. Lindová Olga CZE033106 B
Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
33. Lukešová Alexandra CZE020610 ŽL DC Rosničky Rosice
Sukupová Jana CZE036070 B ŠK Střelky Veltruby
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Emlerová Pavla CZE002922 ŠK AJETO Praha
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Komyšáková Iveta CZE037804 B Dart's Ladies Praha
33. Třasáková Lucie CZE032871 D DC Kecky Praha
Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
33. Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha
33. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 07:41:29