Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/125)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

18.2.2012| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice muži| Dvojic: 125| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
3.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Horečný Martin SVK100075Bratislava
3.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
5.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
5.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
9.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Staško David CZE000511BBest of Litoměřice
9.Trenkler Martin CZE010311Praha 4
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Klementy Peter SVK100372Rožňava
9.Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
Logner Vilém CZE000149BSTS Moskovice Praha
17.Abelovský Pavel CZE000134Sokolov 5
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
Karlík Jiří CZE000241Kateřinice
17.Bujok Petr CZE036726Krnov
Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Božek Roman CZE017701BStarověká Chýše Úsilné
17.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
17.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
Skála Walter CZE000787Zlín
17.Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
Bali Ondřej CZE000454BRůžek team J. Hradec
17.Kysela Roman CZE000004AŠK OKO Plzeň
Fořt David CZE001074APlzeň
17.Mička Tomáš CZE019336ADarts La Putica Prostějov
Šmíd Roman CZE021709Ivaň
17.Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové
Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice
17.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
Lichtenberg Miloslav CZE001913AU Ajšíra Studnice
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Suk Martin CZE010246Jihlava
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
17.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
33.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
Souček Petr CZE010229BStará Sparta Loučovice
33.Borecký Petr CZE014700AOstré hroty Svémyslice
Židlický Zbyněk CZE011651AOstré hroty Svémyslice
33.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
Komyšák Martin CZE004000BBez názvu Praha
33.Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
Žáček Jan CZE036815
33.Čaňo Marek CZE000649BTygři Olomouc
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
33.Čečelický Miroslav CZE000476Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
33.Dočekal Petr CZE003258Jihlava
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
33.Dvořák Jan CZE000462AŠK OKO Plzeň
Dolejš Viktor CZE000693Klatovy I
33.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice
Hudák Radek CZE000784Kájov
33.Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
Nováček Václav CZE009497BKocouři Mladošovice
33.Halouzka Milan CZE033289Cdc Womitz Killers
Soukal Zdeněk CZE030361Troubsko
33.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
33.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
33.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:57:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement