Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

17.2.2012| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice mixy| Dvojic: 76| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
2.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
3.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
3.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
5.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
5.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
9.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
9.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
9.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
Bělina Petr CZE000376AFofr Duchcov
9.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Čečelický Miroslav CZE000476Most
17.Emlerová Pavla CZE002922Klub AJETO z.s. Praha
Svoboda Jiří CZE000443Tachov
17.Gibalová Veronika CZE034209
Teichner David CZE004494CNo stress Praha
17.Hucková Renata CZE000164České Budějovice
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
17.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
17.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
17.Němcová Lucie CZE026294Praha 4
Němec Michal CZE020815Praha 4
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
17.Zahradníková Michaela CZE006828CDC Infarkt Praha
Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Bozáňová Ilona CZE016831Hradec Králové 3
Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Herzog David CZE003977CŠK Střelky Veltruby
33.Buřičová Hana CZE001206DŠK Plzeňka Praha
Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Vráblík Michal CZE025884CNo stress Praha
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Dusilová Nikola CZE030041CDC Los Číčos Praha
Jiroušek Petr CZE007384APrevíti Praha
33.Hrušová Hana CZE034308Luže
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov
Vymlátil Robert CZE037711BU Anděla Prostějov
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Konopásková Petra CZE007989Písek
Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
33.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
33.Lukešová Alexandra CZE020610ŽL DC Rosničky Rosice
Beranec Martin CZE020243CHezky pěkně Čebín
33.Macharová Eva CZE002705Benešov n/Pl.
Kozmon František CZE025469CHrozen Ploskovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:36:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement