Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/84)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

20.11.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Dvojice muži| Dvojic: 84| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
2.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
3.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
4.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
5.Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
Turinský Petr CZE000050České Budějovice
5.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
7.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
7.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
13.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
13.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
13.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Kahoun Lukáš CZE017119AKosako Konárovice
13.Svoboda Jiří CZE000443Tachov
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Bali Ondřej CZE000454BRůžek team J. Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
17.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
17.Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
17.Ouhrabka Stanislav CZE032988
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
17.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
17.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
25.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
25.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
25.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
25.Kořínek Miloslav CZE006900BKorf Dubí
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
25.Loukota Petr CZE010040ATJ Viktoria Radim
Hrubeš Marek CZE002046ATJ Viktoria Radim
25.Patera Patrik CZE000135AŠK PAST Nezvěstice
Týml Václav CZE000934Plzeň
25.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
25.Tulach Pavel CZE023880BSupi Dolní Benešov
Kučera Marek CZE016791Bolatice
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
33.Bolehovský František CZE001705Sopotnice
Hejlek Bohuslav CZE002755Rychnov nad Kněžnou
33.Čečelický Miroslav CZE000476Most
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
33.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Hejna Jaromír CZE035009BČervený Kostelec
Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
33.Hejna Luboš CZE035008BTJ Sparta Úpice
Rada Petr CZE026994CDC Prima Česká Skalice
33.Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Vlášek Jan CZE034641AZippo team Štít
33.Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
33.Logner Vilém CZE000149BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Šulc Ladislav CZE027943BBohemia Hearts Poděbrady
33.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
Lichtenberg Miloslav CZE001913AU Ajšíra Studnice
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
33.Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
Průcha Josef CZE005025AŠK PAST Nezvěstice
49.Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
49.Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 11.4.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 11.4.2021 09:23:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement