Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

19.11.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Jednotlivci ženy| Hráček: 76| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
3.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
4.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
5.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
5.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
7.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
7.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
9.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
9.Emlerová Pavla CZE002922Klub Ajeto z.s. Praha
9.Šponiarová Taťána CZE006491Praha 3
9.Veselá Marcela CZE000199Hradec Králové
13.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
13.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
13.Konopásková Petra CZE007989Písek
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
17.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
17.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
17.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
17.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
25.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
25.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
25.Jandová Radana CZE026496Praha 10
25.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
25.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
33.Bartáková Anna CZE005223Pšov
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Cejzlarová Veronika CZE000130Trutnov
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
33.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
33.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Ouhrabková Veronika CZE032989Vonoklasy
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
33.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
33.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
33.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
33.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
49.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
49.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 04:10:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement