Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/214)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

19.11.2011 | Králíky u N. Bydžova KD | Jednotlivci muži | Hráčů: 214 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
2. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
3. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
4. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
5. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov
5. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
7. Madej Miroslav CZE021978 A Sněženka a Machři Hořice
7. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
9. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
9. Cimbál Pavel CZE031832 B Lucky Darts Jičín
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Talavášek Jiří CZE004637 A Truhles Hradec Králové
13. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
13. Kapucián Martin CZE000048 A The Badgers Kostelec n/O
13. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor
13. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
17. Ebel Michal CZE000124 Ústěk
17. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
17. Jaroš Karel CZE021925 A DC Domanín
17. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
17. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Krátký Karel CZE004580
17. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
25. Čečelický Miroslav CZE000476 Most
25. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
25. Hynčica Petr CZE000080 A Gerlich Fulnek
25. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice
25. Slusarčík Miroslav CZE000223 A U Tulipánu Žatec
25. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl
25. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
25. Šulc Václav CZE000245 B Dustin Most
33. Amler Vladimír CZE001999 B Praha 9
33. Čadek Roman CZE000042 A Zákeřňáci DC Praha
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
33. Kučera Marek CZE016791 A Supi Dolní Benešov
33. Malinovský Zdeněk CZE000487 B Pohodáři Praha
33. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
33. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
33. Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice
33. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Stoklasa Jan CZE002140 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Škůrek Zdeněk CZE000188 A Crazy České Budějovice
33. Šulc Ladislav CZE027943 C Poděbrady
33. Týml Václav CZE000934 Plzeň
33. Váňa Jaromír CZE001560 Světlá nad Sázavou
33. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Bali Ondřej CZE000454 A Růžek team J. Hradec
49. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 09:02:20