Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/214)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

19.11.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Jednotlivci muži| Hráčů: 214| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
5.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
7.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
7.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Cimbál Pavel CZE031832Jičín
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Talavašek Jiří CZE004637ATruhles Hradec Králové
13.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
13.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
13.Kristin Luděk CZE000128BKostelníci Staré Hodějovice
13.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
17.Ebel Michal CZE000124Ústěk
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
17.Jaroš Karel CZE021925ADC Domanín
17.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
17.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
17.Krátký Karel CZE004580
17.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
25.Čečelický Miroslav CZE000476Most
25.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
25.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
25.Kysela Roman CZE000004Plzeň
25.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
25.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
25.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
25.Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
33.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
33.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Kučera Marek CZE016791Bolatice
33.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
33.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
33.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
33.Réda Martin CZE000437Adamov
33.Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
33.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
33.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Šulc Ladislav CZE027943BBohemia Hearts Poděbrady
33.Týml Václav CZE000934Plzeň
33.Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
49.Bali Ondřej CZE000454ADart Shooters Hospříz
49.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 01:09:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement