Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

18.11.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Dvojice mixy| Dvojic: 59| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
3.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
7.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
7.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
9.Fidlerová Kristýna CZE036390DCihláři Žatec
Čečelický Miroslav CZE000476Most
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Dyršmíd Petr CZE003175Lysá nad Labem
9.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
13.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
13.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Bžochová Vladislava CZE001687DŠutráci Oldřichov
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
17.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
17.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
25.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
25.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
Kubík Petr CZE002084CEKS - Neuděláš nic Most
25.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
25.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
25.Menoušková Lenka CZE000910Praha 8
Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
25.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Tuček Roman CZE033118Praha 4
25.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Gibalová Veronika CZE034209
Žáček Jan CZE036815
33.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Svoboda Jiří CZE000443Tachov
33.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
33.Ouhrabková Veronika CZE032989Vonoklasy
Ouhrabka Stanislav CZE032988
33.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Suchánková Jana CZE007431DDart's Warriors Praha
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
33.Šimíková Pavla CZE010268BKorunky Kolín
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Venturová Karolína CZE028028Praha 3
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Venturová Lucie CZE011566CÚplně jiný šipkaři Červené Pečky
Ventura René CZE003777Praha 4
33.Veselá Marcela CZE000199DDC Vrtule XXL Hradec Králové
Veselý Pavel CZE001045ADC Sharks Hradec Králové
33.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Zoubková Hlinková Lucie CZE038179Kaznějov
Patera Patrik CZE000135AŠK PAST Nezvěstice
49.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
Maceček Milan CZE033116CModrý Jelen Vidnava
49.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
Prouza Martin CZE002383Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 10:06:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement