Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK muži bez ČP

22.1.2022| Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 30| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
4.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
5.Koždoň Jan CZE017883Frýdek-Místek
5.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
7.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
7.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
9.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
9.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
9.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
13.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
13.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
13.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
13.Rumian Libor CZE038511AHrozný střelci Frýdek-Místek
17.Bojda Rudolf CZE057812Slezští rytíři Karviná
17.Brychlec Lukáš CZE060192CDC Krakeni Frýdek-Místek
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
17.Holeksa Martin CZE054721ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
17.Veverka Martin CZE066667CDC Krakeni Frýdek-Místek
17.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
25.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
25.Haman Jakub CZE067760ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Homola Tomáš CZE067970CNevada bar Frýdek-Místek
25.Kandl Martin CZE051797Slezští rytíři Karviná
25.Mikluš Martin CZE059853DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh
25.Rohoň Róbert CZE050107AŠK Leví Poruba
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 03:57:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement