Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

1.10.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Dvojice muži| Dvojic: 115| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
2.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
3.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
5.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
Karlík Jiří CZE000241Kateřinice
5.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
5.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
5.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
9.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
9.Dočekal Petr CZE003258Jihlava
Vališ Sláva ZEMŘEL
9.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
9.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
9.Miklas David CZE000032ADC Dřeváci Strakonice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
9.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
17.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Seidl Ivan CZE003464BBažina 4077 Praha
17.Dominik Roman CZE025622BSupi Dolní Benešov
Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Horečný Martin SVK100075Bratislava
Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Hrubeš Marek CZE002046ATJ Viktoria Radim
Loukota Petr CZE010040ATJ Viktoria Radim
17.Klementy Peter SVK100372Rožňava
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
17.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Svoboda Jiří CZE000443Tachov
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
17.Rehovič Lukáš CZE031454AHamerské kladivo
Koňařík Tomáš CZE000377AŠípy Velké Karlovice
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
17.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Kosík Pavel CZE001901České Budějovice
17.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
Rikan Ladislav CZE019337Kostelec na Hané
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Menšík Radek CZE000609AZlatý Barbaři Praha
33.Abelovský Pavel CZE000134Sokolov 5
Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov
33.Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
33.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
Krejza Jiří CZE001509CNotorcross Garáž Pardubice
33.Boldiš Karel CZE000031Sokolov
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Březina Marcel CZE011869Humpolec
Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
33.Bujáček Pavel ZEMŘEL
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
33.Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
Ouhrabka Stanislav CZE032988
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
33.Hejna Luboš CZE035008BTJ Sparta Úpice
Rada Petr CZE026994CDC Prima Česká Skalice
33.Hemek Oldřich CZE015941AŠK Rebelové Myštěves
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
33.Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
Císař Petr CZE006449Bystřice nad Pernštejnem
33.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava
33.Kazlepka Radek CZE003027AV zeleném Prostějov
Vymlátil Robert CZE037711BU Anděla Prostějov
33.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
33.Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
Turinský Petr CZE000050České Budějovice
33.Majer Jan CZE000565Jihlava
Zadražil Vladimír CZE000852AFormanský Dravci Jihlava
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Šulc Ladislav CZE027943BBohemia Hearts Poděbrady
33.Nykodem Ondřej CZE029104CNo stress Praha
Vráblík Michal CZE025884CNo stress Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:17:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement