Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

30.9.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Dvojice mixy| Dvojic: 59| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
3.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
5.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
5.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
5.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
5.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
9.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Dyršmíd Petr CZE003175Lysá nad Labem
9.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Bartáková Anna CZE005223DLožisková mafie Pšov
Hejna Luboš CZE035008BTJ Sparta Úpice
17.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
17.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
Prouza Martin CZE002383Hradec Králové
17.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
Hejna Jaromír CZE035009BČervený Kostelec
17.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Nykodem Ondřej CZE029104CNo stress Praha
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Suchánková Jana CZE007431DDart's Warriors Praha
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
17.Šimíková Pavla CZE010268BKorunky Kolín
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
17.Šponiarová Taťána CZE006491Praha 3
Maleček Ondřej CZE024688ANepřátelé bobří hráze Praha
17.Venturová Lucie CZE011566CÚplně jiný šipkaři Červené Pečky
Ventura René CZE003777Praha 4
17.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
Ničpan Peter WRD001031
33.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Herzog David CZE003977CŠK Střelky Veltruby
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Vráblík Michal CZE025884CNo stress Praha
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Gažiková Lenka CZE019833Hostinné
Gažik Miroslav CZE003269Hostinné
33.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Vojta Martin CZE036616BManiac darts Rakovník
33.Jandová Radana CZE026496Praha 10
Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
33.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
33.Kalinová Sem Hana CZE028174DÚplně jiný šipkaři Červené Pečky
Weisser Patrik CZE026288Ohaře
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
Pružinec René CZE000674AKobry od Soudku Arnultovice
33.Němcová Lucie CZE026294Praha 4
Němec Michal CZE020815Praha 4
33.Petrová Bohdana CZE020805Holice
Skořepa Jan CZE031863BRally bar Vrchlabí
33.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
Tvrdík Václav CZE036271BDC Žíla Chodov
33.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 14:19:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement